Unova World

Strona o unovie ale czasami spotyka się tu pokemony z innych regionów


#1 2012-10-03 18:36:32

White

User

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 36
Punktów :   

Przygoda White!!

Wyszłam na łąkę w Unovie z moją starterką w ballu. Zaczęłam się rozglądać. Unova to taki piękny region. Nagle poczułam w dłoni wibrację. No tak. Moja Timburr.
- Timburr, wybieram cię! - powiedziałam rzucając kulkę. Zaraz ukazał się przede mną walczący stworek.
- Hej mała, co powiesz na małą medytację? Przemyślimy wiele wartości tego świata i podwyższymy swoje umiejętności bojowe. - powiedziałam do niej miło się uśmiechając, po czym usiadłam na trawce i rozpoczęłam medytowanie. Liczyłam, że podczas niej uda mi się zrozumieć wiele ważnich rzeczy. Przy okazji chciałam nareszcie poczuć przyjemny powiem wiatru na policzku. Kochałam naturę. Ciekawe co na to mój stworek?

Offline

 

#2 2012-10-03 18:43:55

Sylwia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 452
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Medytowałaś , medytowałaś robiłaś to przez całe pół godziny nie zdawałaś sobie z tego sprawy że tak długo to robisz nagle usłyszałaś jakiś dżwięk .

Offline

 

#3 2012-10-03 18:48:42

White

User

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 36
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Liczyłam na jakieś olśnienie, ale trudno... Medytacja sama w sobie jest przydatna dla organizmu. Jednak gdy usłyszałam dźwięk, szbko otworzyłam oczy i wstałam. Spojrzałam także na moją starterkę i powiedziałam do niej:
- Bądź ostrożna. Nie wiemy, co może się tutaj czaić.
Zaraz ponownie nadstawiłam uszu i rozejrzałam się. Pokazałam gestem Timburr, aby była cicho. Chciałam wyraźnie słyszeć każdy szelest. A byłam zawsze wewnętrznie skupiona przez medytację, więc raczej nie stanowiło to dla mnie problemu.

Offline

 

#4 2012-10-03 18:59:47

Sylwia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 452
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Nasłuchiwałaś i  zauważyłaś Venipide wyglądał na żądnego walki .

Offline

 

#5 2012-10-03 19:06:11

White

User

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 36
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Spojrzałam z lekkim zdumieniem na pokemona robaka. Zwykle stworki chcą walczyć z jakigoś powodu. Ale miałam nadzieję, że ten jest po prostu waleczny.
- Witaj Venipede. Wiedz, że nie chcę z tobą walczyć. Ale jeśli chcesz, możesz się zmierzyć z moją Timburr. Co ty o tym sądzisz? Miałabyś ochotę stoczyć pojedynek? - zapytałam się mojej starterki. Czekałam na dalszy rozwój sytuacji wpatrując się w Venipede. Miałam nadzieję, że uda mi się dostrzec otaczającą go aurę.

Offline

 

#6 2012-10-03 19:08:24

Sylwia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 452
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Pokemon pokiwał głową .

Offline

 

#7 2012-10-04 18:16:36

White

User

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 36
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Który? xD Nie ma co, musisz jeszcze popracować nad precyzją
________________________________
- Dobra, walczmy! Naprzód Timburr! Dzięki naszej medytacji będzie ci się łatwiej skupić na walce. Na początku wykryjemy strategię przeciwnika. Rzuć swoją belkę do tyłu za przeciwnika, aby nie krępowała twoich ruchów. Będziesz miała wtedy większą szybkość. Potem zrób nad przeciwnikiem szybkie salto, aby go zdezorientować, po czym zaatakuj go 2 razy od tyłu Dynamic Punch! Następnie podnieś swoją belkę i wycofaj się na bezpieczną odległość. Liczę na ciebie.

Offline

 

#8 2012-10-04 20:26:14

Sylwia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 452
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Pokemon zaczął atak , Venipide po zrobieniu salta przez twojego Timburr był trochę zdezorientowany i nie spodziewał się ataku po chwili Timburr szybko i celnie zaatakował następnie się wycofał na bezpieczną odległość .

Timburr
http://sprites.pokecheck.org/i/532.gif
100%
Stan : W pełni sił , zadowolony .

Venipide
http://sprites.pokecheck.org/i/543.gif
85%
Stan : Zdezorientowany .

Offline

 

#9 2012-10-05 15:01:51

White

User

Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 36
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Nie dodałaś życia tak na marginesie

- Brawo Timburr! Jestem z ciebie taka dumna ^o^. Teraz damy czadu! Dobiegniej do przeciwnika, a tuż przed nim zablokuj jego atak swoją belką. Potem zaatakuj go szybko Dynamic Punch i znowu zasłoń się belką. Potem rzuć nią na Venipede. Następnie podnieś ją szybko dla zaskoczenia przeciwnika, potem zaatakuj robaka przy pomocy Rock Smash. Potem tak jak ostatnio wycofaj się na bezpieczną odległość. - powiedziała dumna z mojej pokemonki.

Offline

 

#10 2012-10-05 16:22:21

Sylwia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 452
Punktów :   

Re: Przygoda White!!

Pokemony ruszyły na siebie , Timburr rzucił belą w Venipide i uwięził go następnie zaatakował i podniósł belę .

Timburr
http://sprites.pokecheck.org/i/532.gif
100%
Stan : W pełni sił , zadowolony .

Venipide
http://sprites.pokecheck.org/i/543.gif
60%
Stan : Zdezorientowany .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sf6zakonbialegolotosu.pun.pl www.pogadam.pun.pl www.generally.pun.pl www.konohagakure.pun.pl www.gryf.pun.pl